O nas | Szymmar

O nas

reklama-swietlna-szymmar

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy nowoczesną firmą działająca na polskim rynku reklamy już od 1998 roku. W firmie SZYM-MAR zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem i produkcją elementów reklamy wizualnej.

Pragniemy zaproponować Państwu szeroki asortyment liczący kilkaset produktów sklasyfikowanych w 6 grup towarowych takich jak: Reklama świetlna; Systemy Diodowe Super LED; Reklama przestrzenna; Wydruki wielkoformatowe; Szyldy i banery; Billboardy i freeboardy. Zapewniamy własną flotę pozwalającą na obsługę całego segmentu odbiorców zarówno z Polski jak i spoza jej granic.

Dysponujemy zespołem ludzi młodych, wykształconych, angażujących się emocjonalnie w realizowane przedsięwzięcia. Wiemy, że to od nich tak naprawdę zależy jakość usług, kultura firmy oraz jej wizerunek na zewnątrz. To właśnie oni wypełniają treścią nowoczesne procedury, rozwiązania i systemy, które posiadamy. Dlatego też stworzyliśmy rozbudowany program szkoleń wszystkich pracowników podnosząc ciągle ich kwalifikacje, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom rozwiązania na najwyższym światowym poziomie.

Dzięki nowoczesnym urządzeniom i wiedzy technicznej oraz doświadczeniu które pozwala nam na wykonanie każdej reklamy wizualnej, gwarantujemy wysoki poziom usług na rynku reklamowym.

szymmar-5
+pogoria_black
szymmar-reklama
szymmar-2
10
reklama_szymmar
sklad-logotypów-do-szymara2