Park maszynowy | Szymmar

Park maszynowy

I34A0419Na tych stronach postaramy się Państwa zapoznać z naszym bogatym zapleczem techniczno-maszynowym, które gwarantuje możliwości elastycznego podejścia do każdego zlecenia. Umieściliśmy dane techniczne, zdjęcia oraz przykłady zastosowań niektórych maszyn.

Naszą pierwszą większą maszyną była frezarka MegaCut. Można powiedzieć, że dzięki niej uzyskaliśmy możliwość wykonywania wszystkich form reklamy zewnętrznej świetlnej jak i wewnętrznej w formie tablic czy prezenterów.

Zaraz po zakupie frezarki pojawiła się drukarka wielkoformatowa Tiara Opal II drukująca solwentem. Od tego czasu wydruki wielkogabarytowe nie były dla nas problemem.

Ciągle rozwijamy nasze zaplecze produkcyjne – naszą halę produkcyjną – wyposażając ją między innymi w krawędziarko-zaginarkę i gilotynę. Obie maszyny są sterowane mikroprocesorowo, dzięki temu wykonujemy nasze reklamy w sposób bardzo precyzyjny. Na naszej hali znajdują się także urządzenia do zgrzewania oraz spawania aluminium. Są to zgrzewarka oraz spawarki – MIG/MAG (spawanie w osłonie gazu obojętnego – MIG; lub w osłonie gazu aktywnego – MAG) oraz TIG (metoda pozwalająca na uzyskanie najwyższej jakości spoin).

W naszej firmie ciągle powiększemy nasz park maszynowy podążając za nowościami i trendami.

sklad-logotypów-do-szymara2