Reklama przestrzenna | Szymmar

Reklama przestrzenna

reklama-szymmar

Precyzja odtwarzania projektów jest jedną z naszych najmocniejszych cech podczas tworzenia produktu. Otwiera ona szerokie możliwości wytwarzania unikatowych projektów liter przestrzennych.

Stosujemy technikę wycinania liternictwa, znaków graficznych ze styroduru, plexi, spienionego i twardego PCV, poliwęglanu, aluminium, mosiądzu, laminatów grawerskich.

Rekomendowanym przez nas systemem jest system przestrzennych znaków i liter świetlnych o bardzo wysokim standardzie wykonania. Reklama wykonana w ten sposób jest widoczna przez całą dobę, w atrakcyjny sposób informuje o działalności, wyróżnia miejsce jej prowadzenia i zachęca klientów do skorzystania z usług. Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu, wykonaniu oraz montażu nawet największych tego typu reklam świetlnych.

Standardowym źródłem światła są świetlówki, neony a w ostatnim czasie najnowocześniejszy produkowany przez naszą firmę systemu diodowego SUPER LED.

Dysponujemy dwoma z największych ploterów frezująco-grawerujących firmy „megaCUT” o rozmiarze stołu 2050 X 3050 mm i dokładnością frezowania 0,4 mm, oraz AXYZ Automation 6010 o rozmiarze stołu 4200 x 3800 z funkcją 3D. Istnieje możliwość przesuwania materiału w czasie obróbki, co daje praktycznie nieograniczone możliwości przy wykonywaniu zleceń.

sklad-logotypów-do-szymara2