Systemy diodowe SUPER LED | Szymmar

Systemy diodowe SUPER LED

+pogoria_black

Nasza działalność związana z wykorzystaniem diod SUPER LED w technice reklamowej rozpoczęła się od samego początku powstania firmy. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu rozpoczęliśmy własną produkcję gotowych modułów i półproduktów. Dostarczamy także kompleksowe usługi umożliwiające jak najlepsze wykorzystanie diod elektroluminescencyjnych i ich zalet. Wprowadzamy innowacyjne i niezawodne rozwiązania technologiczne w oświetleniu, już nie tylko w szeroko rozumianej reklamie, ale także w technice oświetleniowej oraz w pozostałych zastosowaniach światła.

 

Znane nam są problemy z jakimi można się spotkać stosując diody, znamy także mocne strony tych nowoczesnych źródeł światła. Nasz zespół ciągle powiększający się o nowych wykształconych pracowników, poradzi sobie z każdym problemem podczas projektowania, czy nietypowego zastosowania. Dzięki czemu wychodzimy naprzeciw szczególnym wymaganiom klientów, specyficznym rozwiązaniom, czy udzielając pomocy technicznej.

 

Nasz asortyment modułów SUPER LED powiększa się z roku na rok, stosujemy najnowsze techniki, zachowując najwyższą jakość i niezawodność naszych produktów.

 

W naszych modułach stosujemy stabilizatory prądowe umożliwiające nam na dokładne sterowanie diodą elektroluminescencyjną. Pozwala to na zachowanie podanych przez producenta parametrów diody, gwarantujemy zachowanie wysokiej żywotności naszych modułów, które osiągają poziom deklarowany przez producenta. Stosujemy zaawansowane termicznie płytki PCB, a także technikę obniżającą prąd diody przy zwiększającej się temperaturze otoczenia.

sklad-logotypów-do-szymara2