Szyldy i bannery | Szymmar

Szyldy i bannery

reklama_wizualna

Szyldy i tablice reklamowe wykonujemy na blasze ocynkowanej, aluminiowej lub PCV. Specjalnie na Państwa potrzeby zaprojektujemy i wyprodukujemy dostosowaną do projektu konstrukcję stalową oraz zapewnimy pełen montaż wykonanych przez nas tablic. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość i trwałość wykonanych przez nas prac.

Proponujemy również banery do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych z możliwością wykonania grafiki wyklejanej, sitodrukowej lub druku wielkoformatowego. Jest to idealna forma prezentacji firmy lub produktu, charakteryzuje się funkcjonalnością, prostotą montażu, mobilnością.
Korzystamy również z błyszczących i matowych folii ekonomicznych o trwałości 2-3 lat i folii wysokiej jakości o trwałości minimum 5 lat, folii transparentnych do wyklejania kasetonów, odblaskowych, metalicznych i magnetycznych.

Wykorzystujemy również tzw. „Dibond” który jest lekką i sztywną płytą warstwową wszechstronnego zastosowania składającą się z cienkich, lakierowanych płyt aluminiowych o grubości 0,3 mm połączonych warstwą polietylenu niskiej gęstości. „Dibond” jest materiałem idealnie sprawdzającym się we wszelkich konstrukcjach dekoracyjnych, a dzięki specjalnej metodzie kształtowania umożliwia uzyskanie rewelacyjnych efektów trójwymiarowych.

sklad-logotypów-do-szymara2