Reklama świetlna: litery LED, kasetony, pylony - w technologii SUPER LED | Szymmar

Reklama świetlna

litery_3d
pogoria

Reklama świetlna to najlepszy sposób wartościowania i pozycjonowania obrazu firmy. Systemy reklamy świetlnej mają na celu zapewnienie jak najlepszej komunikacji z klientem. Reklama świetlna przyciąga wzrok i wyróżnia się w przestrzeni miejskiej.

Stosowana przez naszą firmę nowoczesna technologia SUPER LED pozwala na realizacje najbardziej indywidualnych pomysłów.

Mogą one przybierać formę:

Podświetlanych liter przestrzennych:

Jest to jedna z najczęściej zamawianych form reklamy świetlnej. Litery przestrzenne wykonywane są z plexi oraz aluminium, wysokość takich liter sięga nawet 450 cm. Nasze litery przestrzenne wykonuje się z plexi barwionej co poprawia uzyskanie lepszej doświetlonej powierzchni czołowej litery. Dodatkowo przez nas wytwarzane litery przestrzenne zaopatrujemy w nowoczesne moduły diód świecących Super LED.

Kasetonów:

Kasetony świetlne to forma bardzo atrakcyjnej reklamy, oddziałującej na odbiorców na odbiorców poprzez kolor i światło. Wykonujemy kasetony o indywidualnych rozwiązaniach projektowych, dowolnym kształcie, wykorzystując do tego wszelkie dostępne rozwiązania techniczne. Kasetony jedno lub dwustronne montujemy na ścianach budynków bezpośrednio lub na konstrukcjach wspierających. Grafika kasetonów daje ogromne możliwości wizualne poprzez zastosowanie folii translucentnych i transparentnych oraz z możliwością zadruku fotograficznego.

Pylonów:

Specjalizujemy się w produkcji dwustronnych pylonów reklamowych wykonywanych w technologii profili stalowych z frontem z płyty plexi. Pylony świetlne są jedną z częściej stosowanych form reklamy zewnętrznej. Ich rozmiary, budowa, a zarazem efektowny wygląd oraz możliwości prezentacji informacji stanowią o ich popularności.

sklad-logotypów-do-szymara2