Kompleksowo tworzymy elementy
identyfikacji wizualnej

Dobra identyfikacja wizualna firmy wyróżnia ją na rynku i kreuje identyfikację marki w pamięci. Stworzenie pozytywnej renomy firmy wymaga poświęcenia czasu i uwagi.

My ten czas i uwagę poświęcamy. Staramy się zrozumieć mechanizm działania każdej firmy, aby w najlepszy możliwy sposób przybliżyć klientom jej filozofię.

Tworzymy elementy identyfikacji wizualnej od początku do końca – od pierwszych konsultacji, do ostatecznego montażu. Kontrolujemy również wszystkie procesy produkcji oraz projektowania.

W procesie produkcji używamy nowoczesnych technologii i innowacyjnych metod zarządzania projektem.

Zrozumienie potrzeb Klienta

Jednym z głównych filarów naszej firmy jest indywidualne podejście do klienta. Staramy się zrozumieć i przekazać dalej filozofię każdej firmy, dlatego każdy proces tworzenia rozpoczynamy od wstępnej konsultacji.

Jest ona podstawą kreowania identyfikacji wizualnej marki i kluczem do sukcesu!

Projekt i wizualizacja 3D

Jest to kolejny element, który umożliwia dokładne zrozumienie potrzeb klienta przed rozpoczęciem realizacji projektu. Staramy się sprostać wymaganiom każdego i dopracować projekt w najmniejszych szczegółach.

Projekt 3D pozwala na dokładną wizualizację wizji klienta i dokonanie poprawek przed przystąpieniem do produkcji.

Produkcja seryjna

Technologia, którą stosujemy pozwala na precyzyjną realizację masowych zamówień. Pozwala to ujednolicić wizerunek marki, przy zachowaniu dokładności w najmniejszych szczegółach.

Stosowany przez nas system CNC pozwala również na wyjątkowo szybką obróbkę identycznych elementów, co zdecydowanie skraca czas produkcji.

Produkcja jednostkowa

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego nie ma dla nas znaczenia czy realizujesz projekt pojedynczy, czy seryjny. Z wielką chęcią wykonujemy projekty również dla indywidualnych klientów!

Stosujemy rozwiązania, które pozwalają nam na precyzyjne wykonanie pojedynczych elementów i realizację oryginalnych projektów.

Zarządzanie projektem

Kontrolujemy proces tworzenia identyfikacji wizualnej firmy od początku do końca – od pierwszych konsultacji, do ostatecznego montażu.

Kontrolujemy również wszystkie procesy produkcji oraz projektowania. Podczas całego procesu nasi specjaliści mają stały kontakt z klientem i udzielają informacji dotyczących postępów projektu.