Marka SzymMar

Firma SzymMar działa na polskim rynku od 1998 roku. Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem i produkcją elementów reklamy wizualnej.

Słuchamy potrzeb naszych klientów i traktujemy każdą firmę indywidualnie. Staramy się dopasować do zmieniającego się świata, dlatego bierzemy udział w całym procesie tworzenia.

Towarzyszymy Państwu od początkowych konsultacji do ostatecznego montażu. Mamy pod kontrolą również cały proces produkcji oraz projektowania.

Korzystamy z najnowszej technologii, która pozwala nam na realizację najbardziej wymagających projektów.

Tworzymy między innymi: reklamę świetlną, systemy diodowe Super LED, reklamę przestrzenną, wydruki wielkoformatowe, szyldy i banery, billboardy i freeboardy.

Nasze wartości

Ludzie

W naszej firmie ogromną wartość stanowią ludzie. To zaangażowanie pracowników napędza rozwój firmy i sprzyja zadowoleniu klientów.

Dlatego współpracujemy ze specjalistami, których wiedza i doświadczenie są filarem wykonywanych projektów.

Stworzyliśmy również program szkoleń dla młodych pracowników, który podnosi ich kwalifikacje i pozwala na wdrażanie najnowszych, światowych rozwiązań.

Technologia

Tworzymy reklamę wizualną firm, na podstawie indywidualnych konsultacji i projektów graficznych.

Nasi pracownicy pomogą stworzyć identyfikację wizualną Twojej firmy i wcielić w życie najbardziej skomplikowane projekty.

Zajmujemy się tworzeniem:

  • Reklamy świetlnej
  • Systemów diodowych Super LED
  • Reklamy przestrzennej
  • Wydruków wielkoformatowych
  • Szyldów i banerów
  • Billboardów i freeboardów

Jakość

Wiemy, jak dużą rolę reklama wizualna pełni w kreowaniu wizerunku firmy, dlatego każdy proces tworzenia rozpoczynamy od konsultacji.

Staramy się zrozumieć filozofię każdej firmy oraz idee każdego projektu, aby skutecznie przedstawić firmę konsumentom.

Wszystkie projekty wykonujemy przy pomocy najnowszej technologii, która umożliwia precyzyjną obróbkę każdego rodzaju kształtów i tworzyw.

Całym procesem zajmujemy się kompleksowo i indywidualnie.

Gwarantujemy obsługę na najwyższym, światowym poziomie.

Zaangażowanie

Naszym klientom towarzyszymy od początku do końca. Dokładnie ustalamy szczegóły na pierwszej konsultacji oraz przy pomocy projektu 3D.

Późniejsza produkcja odbywa się w wyspecjalizowanym parku maszynowym, gdzie jest kontrolowana bezpośrednio przez naszych pracowników.

Nasza rola kończy się na ostatnim etapie - montażu. Wymaga on szczególnej elastyczności i dostosowania do warunków pracy.

Każdy projekt jest dla nas nowym wyzwaniem, wymagającym maksymalnego zaangażowania.

SzymMar - Klienci Rossmann
SzymMar - Klienci DEICHMANN
SzymMar - Klienci Decathlon
SzymMar - Klienci ING Bank Śląski
SzymMar - Klienci Media-Saturn
SzymMar - Reklama Wizualna

Niemożliwe jest możliwe

Współpraca międzynarodowa

Współpracujemy z najlepszymi firmami na rynku międzynarodowym. Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy w dalszej współpracy z naszymi klientami.

Wiemy, że najważniejsze jest indywidualne podejście do klienta oraz zrozumienie idei każdego projektu. Kontrolujemy również wszystkie procesy produkcji oraz projektowania. Reprezentujemy nowoczesne technologie.

Stawiamy na innowacyjne wartości i gwarantujemy jakość usług na najwyższym, światowym poziomie.

Niemożliwe jest możliwe

Doskonały i dobrze wyposażony park maszyn

Park maszyn jest centrum naszej firmy. Dzięki niemu jesteśmy w stanie kontrolować cały proces produkcji i dbać o najmniejsze szczegóły.

W parku maszyn wykorzystujemy najnowsze technologie dostępne na rynku, które umożliwiają precyzyjną obróbkę najbardziej skomplikowanych kształtów i tworzyw.

Zajmujemy się wytwarzaniem reklam świetlnych, przestrzennych i innych elementów identyfikacji i reklamy wizualnej. Wykorzystujemy między innymi technologię CNC.

Zobacz nasz park maszynowy

Niemożliwe jest możliwe

Realizacje

Współpracowaliśmy z wieloma firmami na rynku polskim oraz międzynarodowym. Pomogliśmy im stworzyć wiele projektów oraz odświeżyć identyfikację wizualną.

Tworzymy identyfikację wizualną firm, na podstawie indywidualnych konsultacji oraz projektów graficznych. Pozwala to ujednolicić wizerunek marki oraz stworzyć niezastąpioną reklamę wizualną! Pomożemy również Twojej firmie pozostać w pamięci konsumentów.

Zobacz nasze realizacje